رکورد تولید کنسانتره و بارگیری محصول شکسته شد
admin heydari
/ دسته ها: رویدادها

رکورد تولید کنسانتره و بارگیری محصول شکسته شد

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، ۱۴ آبان ماه ۹۸ در حوزه بارگیری محصول موفق به ثبت رکورد بارگیری کنسانتره به میزان ۱۲/۹۱۴ تن و گندله به میزان ۲/۶۰۶ تن، از مجتمع به مقصد فولاد سنگان، فولاد خوزستان و فولاد شادگان شد، که بالاترین رکورد بارگیری طی دو سال گذشته است.

محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با تایید این مطلب اظهار داشت: علیرغم دستیابی به این موفقیت در بارگیری محصول، این شرکت در ۱۵ آبان ماه ۹۸ تولید کنسانتره خود را به میزان ۱۰۳۹۵ تن افزایش داد و توانست رکوردی دیگر در تولید به ثبت برساند.

وی افزود: این مجموعه با کسب رکوردهای تولید کنسانتره سنگ آهن، بارگیری و ارسال محصول، رشد چشمگیری داشته است؛ رسیدن به این مهم مرهون پیگیری و تلاش شبانه روزی مسئولان و کارکنان شرکت می باشد.

مدنی فر تاکید داشت: شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با ظرفیت تولید ۲/۵ تن کنسانتره در سال و تولید نامی ۷۸۱۲ تن در روز طراحی شده است و این رکورد تولید ۳۳ درصد بالاتر از ظرفیت نامی کارخانه در روز است؛ شایان ذکر است رکورد قبلی تولید کنسانتره مربوط به ۲۹ شهریور ماه ۹۸ به میزان ۱۰۲۱۳ تن می باشد.

گفتنی است، عمده سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در اسفند ۹۶ در تملک شرکت فولاد خوزستان قرار گرفته است.

مطلب قبلی امکان کشف قیمت پایه محصولات صادراتی در بورس کالا
مطلب بعدی سهم ۱۰ متری وام مسکن در خرید خانه/مجلس پیگیر افزایش سقف تسهیلات مسکن
Print
27 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x