افزایش سرمایه "ونوین" از تجدید ارزیابی دارایی و آورده نقدی است / درصد احتمالی
admin heydari
/ دسته ها: رویدادها

افزایش سرمایه "ونوین" از تجدید ارزیابی دارایی و آورده نقدی است / درصد احتمالی

مدیرعامل بانک اعلام کرد :
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا بلگوری در حالی سوم آذر با اعلام افزایش سرمایه، فروش سرمایه‌گذاری‌ها و املاک و پیگیری وصول مطالبات و... موجب تشکیل صف خرید سنگین و چند ده میلیون سهمی بانک اقتصاد نوین شده بود که امروز هم در جلسه هم‌اندیشی گروه توسعه ملی بار دیگر بر افزایش سرمایه تاکید کرد تا سهام اولین بانک خصوصی با رشد 5 درصدی قیمت و صف خرید سنگین روبرو شود.

وی اعلام کرد: بانک اقتصاد نوین نخستین بانکی است که از 8 سال پیش قادر به ایجاد بانکداری شرکتی شده و با جذب کارشناسان و برنامه ریزی 13 پروژه مهم، طبق استانداردهای جهانی ، خدمات مطلوبی به شرکت‌ها می دهد.

بلگوری ادامه داد: افزایش سرمایه مانند خون رگ بانک ها بوده و یکی از برنامه‌های اصلی "ونوین" افزایش سرمایه از دو محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی است که در مرحله رایزنی با سهامداران عمده قرار دارد. 

براساس این گزارش، در حالی تا کنون درصد افزایش سرمایه بانک 1.3 هزار میلیارد تومانی مشخص نشده و بعد از تجدید ارزیابی دارایی ها نهایی می شود که به گفته برخی ، حداقل افزایش سرمایه 100 درصد خواهد بود که ممکن است با مشخص شدن دارایی ها ، افزایش و به 200 و 300 درصد و شاید هم بیشتر برسد.

مطلب قبلی بانک صادرات عملکرد مالی هشتمین ماه سال را ارائه کرد
مطلب بعدی اعتراض به مخالفت حرف وحدیث دار شستا با افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی
Print
35 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x