افتتاح جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی اورین در خوی با برند شرکت پالایش نفت تبریز
admin heydari
/ دسته ها: رویدادها

افتتاح جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی اورین در خوی با برند شرکت پالایش نفت تبریز

افتتاح جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی اورین در خوی با برند شرکت پالایش نفت تبریز

نصر: یک باب جایگاه دو منظوره عرضه فرآورده‌های نفتی و CNG در شهرستان خوی، با حضور م عاونین و مسئولین منطقه، فرماندار خوی و برخی از مسئولین ارشد محلی افتتاح شد.

به گزارش نصر، مرتضی بشیر رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه خوی در گفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،گفت: جایگاه جدیدالاحداث اورین در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال احداث گردیده و جمعا دارای ۲۴ نازل سوختگیری می‌باشد.

بشیر افزود: این جایگاه دارای ۴ سکوی CNG با ۴ دیسپنسر، دو سکوی بنزین و دو سکوی نفتگاز که در هر سکو ۴ تلمبه قرار گرفته و امکان عرضه سه نوع فرآورده بنزین معمولی، نفتگاز یورو ۵ و CNG و سوختگیری همزمان ۲۴ خودرو در جایگاه فراهم شده است.

این مقام مسئول در ادامه ضمن قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی در احداث و راه اندازی این جایگاه و امکان اشتغال زایی آن بالغ بر ۱۳ نفر به تجهیزات بسیار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت، و امکانات رفاهی آن اعم از نمازخانه، سرویس‌های بهداشتی زنانه و مردانه و فروشگاه جایگاه اشاره کرد و افزود: این جایگاه با آخرین استاندارد‌های فنی روز دنیا طراحی و راه اندازی شده است.

بشیر یادآور شد: جایگاه اورین تحت برند شرکت پالایش نفت تبریز بوده و اولین جایگاه تحت پوشش برند در شهرستان خوی است.

با بهره برداری از این جایگاه شمار جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی شهرستان خوی به ۲۵ باب و شمارجایگاه‌های سوخت منطقه (مرکز و شهر‌های شمال استان) به ۱۲۴ باب افزایش یافت.

بشیر در مورد نامگذاری این جایگاه بنام اورین گفت: اورین نام کوهی با ارتفاع بالغ بر ۳۷۰۰ متر بلندترین کوه شهرستان خوی و بلندترین قله استان آذربایجان غربی و هیجدهمین کوه بلند ایران است.

مطلب قبلی با تشدید نگرانی‌های کمبود نفت آمریکا صعود کرد
مطلب بعدی تقوی:مخالفان اف‌ای‌تی‌اف بگویند با کدام اقتصاددانان مشورت می‌کنند
Print
149 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x